Financovanie

Cesta k novému bývaniu s finančným špecialistom bude jednoduchá a efektívna. Pohodlne sa usaďte a všetko okolo financovania nového bytu nechajte na nás.

Náš spolupracujúci finančný špecialista vám nielen všetko vysvetlí, ale za vás aj vybaví všetko, čo je pre kúpu novej nehnuteľnosti potrebné. Počas vybavovania hypotéky vám zároveň držíme rezerváciu nehnuteľnosti. S nami je to jednoduché:

 • Všetko pod jednou strechou
 • Garancia najnižšej úrokovej sadzby
 • Poistenie nehnuteľnosti aj domácnosti
 • Najvýhodnejšie podmienky

Poradenstvo

Bezpečný postup predaja alebo kúpy nehnuteľnosti s dôrazom na prevod finančných prostriedkov a vlastníckych práv zvládnete s nami bez problémov. Rozumieme, že predaj či kúpa nehnuteľnosti nepatrí medzi každodenné aktivity. Vysvetlíme vám celý postup s dôrazom na každý detail.

Naši realitní makléri nie sú len v úlohe hľadania vhodných ponúk či hľadania potenciálnych klientov. Poskytujeme vhodné ponuky s ich porovnaním, nestranný a odborný pohľad na ne, vyjednanie priaznivejších podmienok pri kúpe. Ušetríme vám čas a častokrát aj peniaze. Medzi naše aktivity patrí aj:

 • sprostredkovanie územného rozhodnutia a stavebného povolenia
 • vyporiadanie BSM
 • vyporiadanie podielového vlastníctva a spoluvlastníctva
 • dedičské konania
 • sprostredkovanie znaleckých posudkov
 • sprostredkovanie geometrických plánov
 • sprostredkovanie hypotekárnych úverov
 • sprostredkovanie kúpnych, zámenných, darovacích a iných typov zmlúv
 • sprostredkovanie vypracovania návrhov na vklad do katastra nehnuteľností
 • sprostredkovanie poistenia nehnuteľností

Ocenenie nehnuteľností

Vlastníte nehnuteľnosť kdekoľvek na Slovensku a potrebujete zistiť jej trhovú cenu? Vypracujeme vám ocenenie nehnuteľností napríklad pre potreby dedičského konania a pomôcť Vám tak zistiť jej aktuálnu trhovú hodnotu.

Cena odhadu trhovej ceny nehnuteľnosti je v tomto prípade 129 € vrátane DPH. Ak sa jedná o rozsiahlu nehnuteľnosť, úkon je spoplatnený individuálnym posúdením. Ak sa rozhodnete oceňovanú nehnuteľnosť dať do našej ponuky, tento úkon je BEZPLATNÝ.

Správa investičných nehnuteľností

Prenajímate nehnuteľnosť ale ste zaneprázdnení a chcete mať prehľad o vašej nehnuteľnosti? Inkasovať nájomné je fajn do chvíle, kým sa niečo pokazí, nájomníci dajú výpoveď nájmu, alebo sa z nich stanú neplatiči. Zrazu má majiteľ množstvo práce, no s nami to zvládne.

Postaráme sa o pravidelnú kontrolu nehnuteľnosti, či už ide o bežné opravy alebo vážnejší problém. Overíme za vás potenciálnych nájomcov, aby ste sa vyhli nepríjemným prekvapeniam. Všetka komunikácia s nájomcom „padne iba na naše plecia“.

Chcem predať / prenajať

Vďaka našim službám bude o vašu nehnuteľnosť postarané s citom pre detail. Ak je to potrebné, doladíme a naaranžujeme vašu nehnuteľnosť tak, aby pritiahla každé zvedavé oko.Chcem vedieť viac

Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.