Ušetríme Vám čas aj peniaze. Ako skúsení realitní makléri vieme veľmi dobre ako postupovať pri predaji nehnuteľnosti, čomu sa vyvarovať a taktiež ako najrýchlejšie predať nehnuteľnosť.

Počas celého procesu predaja vás budeme sprevádzať, vysvetlíme Vám každý detail, odpovieme Vám na všetky otázky (ktorých býva mnoho), čo Vám ušetrí veľa nervov a stresu.

Spolu s vami nastavíme optimálnu cenu a prejdeme na samotné spracovanie predaja nehnuteľnosti, ktoré spočíva v nafotení nehnuteľnosti a následného spracovania ponuky pre marketingové účely.

Pre každú nehnuteľnosť v našom exkluzívnom portfóliu zabezpečíme tú najlepšiu marketingovú stratégiu či už cez internetovú cielenú reklamu, ktorá je denne aktualizovaná alebo off-line reklamu (billboardy, tlačená reklama).

Ďalším krokom sú obhliadky so záujemcami ktorých si dopredu preverujeme. Neradi by sme strácali váš i náš čas. Často sa stáva, že o nehnuteľnosť prejaví záujem viacero záujemcov. Preto Vám pomôžeme vybrať toho najvhodnejšieho kupujúceho.

V prípade, ak kupujúci financuje nehnuteľnosť z hypotekárnych prostriedkov, celý priebeh predaja urýchli náš hypotekárny špecialista. Ten preverí potencionálneho kupujúceho či spĺňa podmienky pre schválenie hypotéky. Našim hypotekárnym špecialistom ručíme za najspoľahlivejšie financovanie nehnuteľnosti.

Jedným z najdôležitejších krokov pri predaji nehnuteľnosti je kvalitný právny servis. Pripravíme zmluvnú dokumentáciu, zabezpečíme komunikáciu s klientom, postaráme sa o kompletnú administratívu, preberací protokol, prepis energií a odovzdanie nehnuteľnosti novému majiteľovi.  

Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.