Aká je cieľová skupina tohto projektu?

Na každom trhu si nájdu miesto štartovacie byty, investičné ale aj prémiovejšie. Nie všetci ľudia sú rovnakí. Každý máme odlišné potreby. Pre developera je podstatné skombinovať dôležité elementy cieľovej skupiny a toto sa developerom podarilo. V ponuke máme dvoj izbové byty vhodné pre mladé páry. Tým ktorí využijú priestor ponúkneme trojizbové byty. Pre náročnejších máme v ponuke byty s predzáhradkami.

Koľko fáz bude mať projekt a kedy sa bude dať najskôr bývať?

Výstavba projektu je naplánovaná na dve etapy.  Momentálne prebieha výstavba prvej etapy. Ukončenie prvej časti projektu je naplánované na jar 2023. Výstavba celého projektu je navrhnutá tak aby umožňovala pohodlné využívanie bytov prvej etapy aj počas výstavby druhej etapy.

Akú dopravnú situáciu ponúka tento projekt?

Výhodou tejto lokality je rýchle napojenie na diaľnicu R7, vzdialené 2 minúty. Dopravný uzol ponúka dostupnosť napríklad do bratislavskej Petržalky cez Lužný Most už do 20 minút.

Pre tých ktorí radi využijú vlakovú dopravu je možnosť dostupnosti z obce Kvetoslavov, ktorá je vzdialená 4 km.

Ako bude riešené parkovanie?

Ku každému bytu je priradené jedno parkovacie státie, ktoré je už súčasťou ceny bytu. Samozrejme je možné si dokúpiť parkovacie státie navyše.

Budú súčasťou výstavby aj služby?

V blízkej budúcnosti je naplánovaná výstavba nového projektu, ktorej súčasťou bude nová nemocnica, hotel, škôlky, reštaurácia a iné služby.  

Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.